Soustředíme se na právo a účetnictví, abyste se vy mohli soustředit na váš byznys

Baví nás právo, obchod a finance.  Poskytujeme komplexní právní a účetní podporu podnikatelům. Vyřizujeme licence u ČNB a řešíme compliance pro finanční instituce.

chci se potkat

Vždy hledáme nejhladší cestu k vašemu cíli

Jiní vám řeknou, že něco nejde, my vám pomůžeme zjistit, jak by to šlo. Nových výzev se nebojíme. Pomůžeme vám ve vašem byznysu.

Spojuje nás vášeň pro právo, inovace a byznys

Nejsme odtrženi od byznysu, skutečně mu rozumíme a chceme poznat i ten váš. Jsme kombinací ekonomů a právníků, pomůžeme vám napsat smlouvy, vnitřní předpisy i obchodní plán.

Každý z nás se věnuje konkrétní oblasti do hloubky. Jako tým pak vyřešíme i komplexní a komplikovaná zadání.

Jsme tady pro vás, s námi se potkáte na projektech

Tomáš Kopečný
Advokát
kopecny@kopecnypartners.com
+420 723 341 679
LinkedInVíce o mně
Na základě znalostí práva a ekonomie získaných v ČR, USA a Španělsku a zkušeností v oblasti finančních trhů, investic a korporátních a smluvních otázek odemykám nové příležitosti pro naše klienty. Odstraňuji překážky na jejich cestách. Na startu jsem desítkám firem pomohl získat licenci, financovat projekt či vytvořit smluvní dokumentaci pro nové i netradiční produkty. Nyní dohlížím na to, aby jejich vlastní investice a provoz byly bez právních problémů. Kolegům pomáhám naplňovat jejich potenciál a věnuji se konceptuální práci. Energii čerpám na cestách při freeridu, kitesurfingu a obecně při získávání nových zkušeností a dovedností ... a rád jím.
Johana Klimešová
Advokát
klimesova@kopecnypartners.com
+420 737 457 004
LinkedInVíce o mně
Již během studií v Brně jsem se přidala k týmu Kopečný & Partners, ve kterém jsem devátým rokem. Věnuji se korporátní agendě, vypořádám se s problematikou pracovního práva i běžných právních problémů, a pro naše klienty řeším compliance a komunikuji s dozorovými autoritami. Jsem majitelkou tří kol a vášnivou cyklistkou. Miluji jídlo, cestování mimo města, hezké věci a svou rodinu.
Petra Juřátková
Advokát
juratkova@kopecnypartners.com
+420 777 275 679
LinkedInVíce o mně
V advokátní praxi každý den s úsměvem využívám zkušeností ze zahraničních stáží z dob svých studií na právnické fakultě, z působení na Nejvyšším soudu a z přednášení nejen na právnické fakultě v Brně a v Olomouci. Klientům radím zejména v oblasti soukromého a správního práva a v oblasti GDPR. Mimo advokacii se věnuji akreditovanému vzdělávání úředníků veřejné správy a lektorství pro firemní klientelu i studenty vysokých škol. Ve svém volném čase trénuji běh na dlouhé tratě. Pokud nesportuji, trávím čas s rodinou a přáteli.
Denisa Smékalová
Advokát
smekalova@kopecnypartners.com
773286075
LinkedInVíce o mně
Již třetím rokem jsem advokátní koncipientkou, avšak v advokacii jsem se pohybovala i po celou dobu mého studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Našim klientům pomáhám především s korporátními a pracovními záležitostmi, právem nemovitostí, ale i s insolvenčním právem a trestním právem. Ve svém volném čase ráda cestuji a sportuji. A také mám ráda dobré jídlo.
Hana Pruknerová
Ekonom a koncipient
pruknerova@kopecnypartners.com
+420 732 142 091
LinkedInVíce o mně
Mimo právnickou fakultu jsem absolvovala také obor Finance na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. V rámci naší kanceláře se zaměřuji se především na oblast soukromého práva, konkrétně na právo občanské a obchodní, na starost mám například oblast spotřebitelských úvěrů. Mými koníčky jsou zejména jezdectví, volejbal a beach volejbal, cestování a trávení času s přáteli.
Tomáš Dvořák
Ekonom a koncipient
tomas.dvorak@kopecnypartners.com
+420 724 583 567
LinkedInVíce o mně
Práva jsem vystudoval na Masarykově univerzitě v Brně. Již v průběhu studií jsem se zajímal o oblasti finančního, obchodního a pracovního práva, které jsou také primárně mojí agendou v rámci naší kanceláře. Pro klienty zpracovávám podklady pro licenční řízení, vytvářím smluvní dokumentaci, anebo řeším různé obchodněprávní či pracovněprávní problémy. Pokud zrovna nekomunikuji s Českou národní bankou Vaše dluhopisy či licenci, pravděpodobně někde vystupuji se svojí kapelou nebo se swingovým orchestrem, kde hraji na saxofon.
Hanna Yablonovska
Ekonom
yablonovska@kopecnypartners.com
+420 722 329 259
LinkedInVíce o mně
Po absolvování vysoké školy ekonomické v Doněcku a úspěšném složení doktorských zkoušek jsem pracovala tři roky na pozici účetní a od roku 2016 jsem se stala jedním ze spoluzakladatelů LCC Medical Centrer „Family“ v Poltavě na Ukrajině, kde jsem působila ve vedení společnosti a starala se o veškerou ekonomickou agendu firmy od business plánů, rozpočtů, dotací až po organizaci ekonomického oddělení a spolupráci se státní složkou. Díky těmto zkušenostem mohu naší firmě poskytnout zkušenosti na pozici ekonomického analytika. Ve svém volné čase se věnuji rodině, cestování a zajímám se o umění.
Eva Benušová
Specialista compliance
benusova@kopecnypartners.com
+420 773 212 247
LinkedInVíce o mně
V kanceláři využívám svého ekonomického zaměření získaného při studiích podnikové ekonomiky na VUT v Brně i své právní vzdělání v rámci Obchodněprávních studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Věnuji se především compliance finančních institucí. Jsem milovnicí dobrého jídla, vína, kávy a cestování.
Markéta Špičková
Praktikant
spickova@kopecnypartners.com
+420 604 617 264
LinkedInVíce o mně
V současné době dokončuji navazující studium oboru Finance a právo na Ekonomicko-správní fakultě. V kanceláři se věnuji tvorbě obchodních plánu pro klienty ucházející se o licenci Česke národní banky. Dále podpůrně pracuji na přípravách prospektů k emisím dluhopisů a podporuji tým v oblasti Compliance. Mimo studium a práci se věnuji modernímu i klasickému tanci, pečení a cestování.
Martina Indrová
Účetní
indrova@ataxer.com
+420 776 409 385
LinkedInVíce o mně
Na Mendelově univerzitě v Brně jsem vystudovala Manažersko-ekonomický obor, který mi umožnil nahlédnout do problematiky účetnictví a financí podniku. Poznatky ze studia a předchozích pracovních zkušeností využívám v naší společnosti již od roku 2019, kde se starám se o kompletní účetní agendu našich klientů. Mimo pracovní život se profesionálně věnuji florbalu, avšak nepohrdnu ani procházkou v přírodě či návštěvou památek.
Kristýna Cieslawská
Účetní
cieslawska@ataxer.com
+420 776 409 385
LinkedInVíce o mně
Po absolvování studia financí na vysoké škole dále úročím a rozvíjím své znalosti v oboru účetnictví. V kanceláři zpracovávám účetnictví poskytovatelů platebních služeb a podílím se na přípravě daňových přiznání a správě agendy mzdového účetnictví těchto klientů. Ve svém volném čase se věnuji turistice a cestování.
Veronika Syrová
Účetní
syrova@ataxer.com
+420 778 886 295
LinkedInVíce o mně
Vystudovala jsem Mendelovu univerzitu v Brně, obor Finance a investiční management, kde jsem získala spoustu znalostí, které nyní využívám při svém působení v účetní kanceláři. V rámci účetnictví se podílím na zpracování mzdové agendy, účetních závěrek a přípravě průběžných výkazů pro naše klienty. Ve volném čase se ráda věnuji józe, jumpingu a výletům do přírody.
Eva Montagová
Účetní
montagova@ataxer.com
+420 778 886 295
LinkedInVíce o mně
Po studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem pracovala pět let u daňově-poradenské firmy, kde jsem se specializovala zejména na daň z příjmů právnických osob. V naší společnosti se tak zaměřuji kromě účetnictví hlavně na daně našich klientů. Mezi mé koníčky patří trailová a expediční cyklistika, pohyb v přírodě a četba knih v němčině.
Kristýna Opletalová
Účetní
opletalova@ataxer.com
+420 778 886 295
LinkedInVíce o mně
Jsem absolventkou manažersko-ekonomického oboru Fakulty podnikatelské VUT v Brně. Poznatky získané při studiu dále rozvíjím při zpracování účetní agendy našich klientů. Ve volném čase ráda vařím, čtu a jsem fanouškem počítačových her.

Klientům poskytujeme komplexní právní pomoc

"Paragrafy do mého pracovního života vždy přinášely chaos. S KOPEČNÝ&PARTNERS jsem své obavy hodil za hlavu. Profesionální přístup, garance kvality a hlavně jistota, že se máme o koho opřít. Doporučuji všem, kteří hledají právní pomoc nebo radu."

Petr Herman, zakladatel klinik TreeDK a myTREEDK

"Perfektní parťák pro hledání nestandardních řešení. Oceňuji jejich kreativitu a flexibilitu, přístup, kterého si hlavně u právníků nesmírně vážím."

Dita Přikrylová, zakladatelka Czechitas

"Naše produkty jsme uvedli na trh i díky inovativnímu přístupu pana Kopečného a jeho kolegů. Obracíme se na ně, když potřebujeme vyřešit komplikované otázky z oblasti finančního práva. Oceňujeme zejména znalost zákona o spotřebitelském úvěru a také jednání s ČNB."

Marek Rokoský, předseda představenstva FINEMO.CZ SE

"KOPEČNÝ&PARTNERS skupině Portiva dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní služby v oblastech compliace a regulatoriky finančních trhů. Osobně vyzdvihuji především vysokou erudici celého týmu a proklientský přístup."

Pavel Svoreň, výkonný ředitel Portiva

"We have very good experiences with the cooperation with KOPEČNÝ&PARTNERS. Innovative legal solutions and straight forward business thinking as a partner rather than as a consultant. We recommend KOPEČNÝ&PARTNERS to all our relations that are looking for legal representation or solutions."

Pierre-Philippe N. Möller, Managing Director IQ Fund Management

"It is a pleasant experience to work with Mr. Kopecny and his team. They have been cooperating with us since the beginning of our projects. Not only they have professional approach and experience, but they are also very helpful and kind. They understand our needs and create the most suitable solutions for us."

Xueqing Xia, CEO Draph Solutions a Eimo

"Tomas and his team helped Runecast in a wide range of corporate matters - from successfully negotiating and drafting a complex contract with venture investors to producing product EULAs and employee contracts. It is also important that they were able to help on matters both under Czech and English laws."

Stanimir Markov, CEO & Co-Founder, Runecast
...a mnoho dalších

Svěřte svoje právní starosti do našich rukou