Soustředíme se na právo a účetnictví, abyste se vy mohli soustředit na váš byznys

Baví nás právo, obchod a finance.  Poskytujeme komplexní právní a účetní podporu podnikatelům. Vyřizujeme licence u ČNB a řešíme compliance pro finanční instituce.

chci se potkat

Vždy hledáme nejhladší cestu k vašemu cíli

Jiní vám řeknou, že něco nejde, my vám pomůžeme zjistit, jak by to šlo. Nových výzev se nebojíme. Pomůžeme vám ve vašem byznysu.

Spojuje nás vášeň pro právo, inovace a byznys

Nejsme odtrženi od byznysu, skutečně mu rozumíme a chceme poznat i ten váš. Jsme kombinací ekonomů a právníků, pomůžeme vám napsat smlouvy, vnitřní předpisy i obchodní plán.

Každý z nás se věnuje konkrétní oblasti do hloubky. Jako tým pak vyřešíme i komplexní a komplikovaná zadání.

Jsme tady pro vás, s námi se potkáte na projektech

Tomáš Kopečný
Advokát
kopecny@kopecnypartners.com
+420 723 341 679
LinkedInVíce o mně
Na základě znalostí práva a ekonomie získaných v ČR, USA a Španělsku a zkušeností v oblasti finančních trhů, investic a korporátních a smluvních otázek odemykám nové příležitosti pro naše klienty. Odstraňuji překážky na jejich cestách. Na startu jsem desítkám firem pomohl získat licenci, financovat projekt či vytvořit smluvní dokumentaci pro nové i netradiční produkty. Nyní dohlížím na to, aby jejich vlastní investice a provoz byly bez právních problémů. Kolegům pomáhám naplňovat jejich potenciál a věnuji se konceptuální práci. Energii čerpám na cestách při freeridu, kitesurfingu a obecně při získávání nových zkušeností a dovedností ... a rád jím.
Johana Klimešová
Advokát
klimesova@kopecnypartners.com
+420 737 457 004
LinkedInVíce o mně
Již během studií v Brně jsem se přidala k týmu Kopečný & Partners, ve kterém jsem osmým rokem. Věnuji se korporátní agendě, vypořádám se s problematikou pracovního práva i běžných právních problémů, a pro naše klienty řeším compliance a komunikuji s dozorovými autoritami. Jsem majitelkou tří kol a vášnivou cyklistkou. Miluji jídlo, cestování mimo města, hezké věci a svou rodinu.
Petra Juřátková
Advokát
juratkova@kopecnypartners.com
+420 777 257 679
LinkedInVíce o mně
V advokátní praxi každý den s úsměvem využívám zkušeností ze zahraničních stáží z dob svých studií na právnické fakultě, z působení na Nejvyšším soudu a z přednášení nejen na právnické fakultě v Brně a v Olomouci. Klientům radím zejména v oblasti soukromého a správního práva a v oblasti GDPR. Mimo advokacii se věnuji akreditovanému vzdělávání úředníků veřejné správy a lektorství pro firemní klientelu i studenty vysokých škol. Ve svém volném čase trénuji běh na dlouhé tratě. Pokud nesportuji, trávím čas s rodinou a přáteli.
Tereza Čuláková
Ekonom a koncipient
culakova@kopecnypartners.com
+420 724 476 112
LinkedInVíce o mně
Při práci s klienty zužitkuji nejen právnické a ekonomické vzdělání, ale rovněž zkušenosti ze zahraničních studijních pobytů v Anglii a Norsku, díky kterým mám, mimo jiné, angličtinu na velmi dobré úrovni. V naší kanceláři se věnuji zejména licencím finančních institucí a obchodním plánům. Ráda se vzdělávám v nových oblastech a objevuji své skryté talenty.
Andrea Takácsová
Ekonom a koncipient
takacsova@kopecnypartners.com
+420 777 481 936
LinkedInVíce o mně
Mimo právnickou fakultu jsem absolvovala také obor Finance na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity, z čehož při své práci těžím. Našim klientům pomáhám s korporátními záležitostmi a pracovním právem, cizí mi není ani insolvenční a trestní právo. Mezi mé koníčky patří především cestování a poznávání nových věcí.
Zuzana Šiková
Ekonom a koncipient
sikova@kopecnypartners.com
+420 608 617 202
LinkedInVíce o mně
Po absolvování právnické fakulty v Brně se v rámci našeho týmu věnuji finančnímu, občanskému a správnímu právu, mám na starosti například emise dluhopisů či problematiku praní špinavých peněz. Dále působím jako interní doktorandka na Právnické fakultě Masarykovy univerzity na katedře finančního práva, kde se specializuji na cenné papíry. Mám ráda kočky.
Eva Benušová
Specialista compliance
benusova@kopecnypartners.com
+420 773 212 247
LinkedInVíce o mně
V kanceláři využívám svého ekonomického zaměření získaného při studiích podnikové ekonomiky na VUT v Brně i své právní vzdělání v rámci Obchodněprávních studií na Právnické fakultě. Věnuji se především compliance finančních institucí. Jsem milovnicí dobrého jídla, vína, kávy a cestování.
Hana Pruknerová
Ekonom a praktikant
pruknerova@kopecnypartners.com
LinkedInVíce o mně
Jsem absolventkou oboru Finance na Ekonomicko-správní fakultě a studentkou práva. Zaměřuji se především na oblast soukromého práva, konkrétně na právo občanské a obchodní. V kanceláři podporuji tým v různých oblastech, připravuji podání, rešerše judikatury nebo překlady dokumentů. Mými koníčky jsou zejména jezdectví, volejbal a beach volejbal, cestování a trávení času s přáteli.
Viktor Hřib
Ekonom
hrib@kopecnypartners.com
+420 774 137 774
LinkedInVíce o mně
Mým úkolem jsou zejména sestavování obchodních plánů a vizualizace a návrhy procesů, a to jak pro účely licenčních řízení u České národní banky, tak při poradenství pro Fintech. V rámci této praxe maximálně využívám své znalosti z Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity, kde v současné době studuji navazující obor Podniková ekonomika a management. Pokud zrovna nepracuji nebo nestuduji, zabývám se historií. Jinak rád vařím.
Dominika Repiská
Senior účetní
repiska@ataxer.com
+420 776 409 385
LinkedInVíce o mně
Téměř celé své studium na Mendlově univerzitě jsem absolvovala během působení v účetním oddělení při advokátní kanceláři. Ve společnosti nyní komplexně zastřešuji účetnictví podnikatelů a finančních institucí, pro které mimo jiné zpracovávám reporting vůči České Národní Bance. Svůj volný čas ráda trávím sportem a mám ráda kytky, zvířata a kvalitní kávu.
Zuzana Savarová
Účetní
savarova@ataxer.com
LinkedInVíce o mně
V kanceláři pracuji již od závěru svých studií na Mendelově univerzitě v Brně, kde jsem absolvovala manažersko-ekonomický obor. Kromě vedení účetnictví klientů se s oblibou věnuji daním. Účastnila jsem se ekonomických projektů a stáže v Belgii, kde jsem upevnila znalost cizích jazyků. Mezi mé oblíbené činnosti patří četba, nauka cizích jazyků a pití kávy s přáteli.
Martina Indrová
Účetní
indrova@ataxer.com
+420 776 409 385
LinkedInVíce o mně
Na Mendelově univerzitě v Brně jsem vystudovala Manažersko-ekonomický obor, který mi umožnil nahlédnout do problematiky účetnictví a financí podniku. Poznatky ze studia a předchozích pracovních zkušeností využívám v naší společnosti již třetím rokem. Starám se kompletní účetní agendu našich klientů. Mimo pracovní život se profesionálně věnuji florbalu, avšak nepohrdnu ani procházkou v přírodě či návštěvou památek.
Kristýna Cieslawská
Účetní
cieslawska@ataxer.com
+420 776 409 385
LinkedInVíce o mně
Po absolvování studia financí na vysoké škole dále úročím a rozvíjím své znalosti v oboru účetnictví. V kanceláři zpracovávám účetnictví poskytovatelů platebních služeb a podílím se na přípravě daňových přiznání a správě agendy mzdového účetnictví těchto klientů. Ve svém volném čase se věnuji turistice a cestování.
Jan Nečas
Praktikant
necas@kopecnypartners.com
LinkedInVíce o mně
Kromě studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity, jsem i nadšenec do oblasti ekonomie a financí a pohybuji se v oblasti úvěrů, investic a pojištění, složil jsem proto příslušné zkoušky u ČNB a absolvoval celostátní kolo SOČ v oblasti Ekonomika a řízení. V kanceláři se věnuji zejména agendě správy pověřených zástupců poskytovatelů platebních služeb. Mezi mé koníčky patří především sport, četba a cestování.
Lucie Bílková
Office managerka
bilkova@kopecnypartners.com
+420 725 500 195
LinkedInVíce o mně
Po studiu na vysoké škole jsem se účastnila jazykových stáží v Irsku a USA, díky kterým mohu plynule komunikovat s našimi zahraničními klienty. Po svém návratu jsem se opět vrátila k práci v advokátní kanceláři, kde zajišťuji komplexní organizační a administrativní podporu týmu. Díky svým zahraničním pobytům jsem objevila vášeň pro cestování, věnuji se také běhu a turistice.

Klientům poskytujeme komplexní právní pomoc

"Paragrafy do mého pracovního života vždy přinášely chaos. S KOPEČNÝ&PARTNERS jsem své obavy hodil za hlavu. Profesionální přístup, garance kvality a hlavně jistota, že se máme o koho opřít. Doporučuji všem, kteří hledají právní pomoc nebo radu."

Petr Herman, zakladatel klinik TreeDK a myTREEDK

"Perfektní parťák pro hledání nestandardních řešení. Oceňuji jejich kreativitu a flexibilitu, přístup, kterého si hlavně u právníků nesmírně vážím."

Dita Přikrylová, zakladatelka Czechitas

"Naše produkty jsme uvedli na trh i díky inovativnímu přístupu pana Kopečného a jeho kolegů. Obracíme se na ně, když potřebujeme vyřešit komplikované otázky z oblasti finančního práva. Oceňujeme zejména znalost zákona o spotřebitelském úvěru a také jednání s ČNB."

Marek Rokoský, předseda představenstva FINEMO.CZ SE

"KOPEČNÝ&PARTNERS skupině Portiva dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní služby v oblastech compliace a regulatoriky finančních trhů. Osobně vyzdvihuji především vysokou erudici celého týmu a proklientský přístup."

Pavel Svoreň, výkonný ředitel Portiva

"We have very good experiences with the cooperation with KOPEČNÝ&PARTNERS. Innovative legal solutions and straight forward business thinking as a partner rather than as a consultant. We recommend KOPEČNÝ&PARTNERS to all our relations that are looking for legal representation or solutions."

Pierre-Philippe N. Möller, Managing Director IQ Fund Management

"It is a pleasant experience to work with Mr. Kopecny and his team. They have been cooperating with us since the beginning of our projects. Not only they have professional approach and experience, but they are also very helpful and kind. They understand our needs and create the most suitable solutions for us."

Xueqing Xia, CEO Draph Solutions a Eimo

"Tomas and his team helped Runecast in a wide range of corporate matters - from successfully negotiating and drafting a complex contract with venture investors to producing product EULAs and employee contracts. It is also important that they were able to help on matters both under Czech and English laws."

Stanimir Markov, CEO & Co-Founder, Runecast
...a mnoho dalších

Svěřte svoje právní starosti do našich rukou